Televize

McFiber vám přináší televizní signál do domácnosti přes optické vlákno. Služba SledovaniTV.cz se stala velmi oblíbeným zdrojem signálu u velké spousty operátorů, jelikož jako jedna z prvních v České republice přinesla dlouho očekávanou možnost legálně sledovat televizi i na počítači, tabletu či mobilním telefonu. Pokud máte doma chytrou televizi SmartTV značek LG, Panasonic nebo Samsung, můžete tuto službu začít využívat ihned bez dodatečného set-top-boxu, stejně tak jako na počítači, tabletu nebo telefonu.

V číslech

0
kanálů celkem
0
v HD rozlišení
0
zařízení
mockup
smartkasamsung
stb

Kompletní seznam podporovaných zařízení a Smart TV najdete zde.

Rozšířený balíček programů – základní nabídka

zakladni-balicek2

Součástí tarifu
GIGABIT INTERNET + TV

Televizi si můžete objednat v cenově zvýhodněném balíčku s Gigabit Internetem, který tuto základní nabídku obsahuje.

Ověřit dostupnost

Balíček Rodina

premiove@2x

Řada sportovních, dětských, vzdělávacích a zábavních kanálů pro malé i velké. S balíčkem Rodina získáte vše, po čem muži i děti tajně touží.

349 Kč měsíčně

k tarifu GIGABIT Internet + TV

Aktivovat

HBO balíček

hbo@2x

Programová skladba HBO kromě hollywoodských a českých celovečerních filmů uváděných krátce po kinopremiérách zahrnuje především vlastní seriálovou a filmovou tvorbu. Dále dokumentární filmy, filmové magazíny, portréty filmových celebrit, dokumenty z natáčení a koncerty světových i domácích hudebních hvězd. HBO rovněž nakupuje práva na vysílání prestižních událostí ze světa filmu a zábavy – udílení Oscarů, Zlatých glóbů, Emmy či Evropských filmových cen či cen Bafta.

225 Kč měsíčně

k tarifu GIGABIT Internet + TV

Aktivovat

Filmbox balíček

filmbox@2x

FilmBox každoročně nabízí stovky předních titulů v televizní premiéře. V jeho rozmanité programové nabídce naleznete skvělé akční filmy, vtipné komedie, dojemná dramata, seriály a minisérie. Jedná se o velmi kvalitní vysokorozpočtové snímky s hvězdných obsazením, které si po celém světě získaly značnou popularitu.

139 Kč měsíčně

k tarifu GIGABIT Internet + TV

Aktivovat

Balíček pro děti

loga-tv-deti

Pestrá nabídka kanálů šitá na míru přímo dětem za skvělou cenu. Většina poskytuje české i anglické zvukové stopy. Animované i hrané seriály pro malé i velké.

65 Kč měsíčně

k tarifu GIGABIT Internet + TV

Aktivovat

MAXI balík

Základní nabídka + Balíček Rodina + HBO + Filmbox = 93 kanálů

0
Základní nabídka
0
Balíček Rodina
0
HBO balíček
0
Filmbox balíček

649 Kč měsíčně

MAXI balíček obsahuje všechny televizní kanály, které jsou k dispozici a jejich počet neustále roste.

Aktivovat

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 1607910. Obsah televizních kanálů v jednotlivých nabídkách a balíčcích se může měnit.